آنچه باید درباره سایت «شهر پچ» بدانید

درباره شهر پچ

انگیزه وبسایت شهر پچ

درباره وبسایت شهر پچ بیشتر بدانید. سایت ما تا قبل از گرفتن مجوزهای مربوطه از وزارتین فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت، معدن و تجارت هیچگونه فعالیتی نداشت. ما در این مدت سایت خود را از موتورهای جستجو مخفی کردیم. این سایت تلاش دارد محصولاتی برای لذت هرچه بیشتر از بازی PES در دسترس شما قرار دهد.

سایت های مختلف فیلم های آموزشی و فایل های دانلودی بسیار ضعیف بازی PES در زمینه های مختلف مانند رفع لگ، گیم پلی و … انتشار میدهند. این مسئله ما را به فکر واداشت تا توانایی های خود را در جهت رفع این مسئله به کار بگیریم.

دانلود و خرید از طریق درگاه پرداخت های واسط با دادن پول اضافی

دانلود از برخی سایت های ارائه دهنده پکیچ های PES در برخی موارد هزینه های دیگری را نیز از حساب افراد کسر میکند. که این هزینه ها علاوه بر هزینه اعلام شده در فاکتور است. احتمالاً این سایت ها قصد دارند کارمزدی که باید به درگاه پرداخت واسط بپردازند را از جیب مشتریان خود بیرون بکشند.

یکی از علل استفاده از درگاه پرداخت واسط، نداشتن مجوز از وزارتخانه های مذکور است. یا شاید فرار از دادن مالیات یکی از دلایل آن باشد. چون برای داشتن درگاه پرداخت های اصلی (مانند به پرداخت ملت) باید کد رهگیری از سازمان امور مالیاتی کشور رو داشت. آنها از این طریق مالیات اخذ میکنند. پس کسی که به جای درگاه پرداخت اصلی درگاه پرداخت واسط را به کار میگیرد نقشه ای دارد. احتمالاً می خواهد به جای اینکه از درآمد خودش مالیات را بدهد از جیب مشتری کارمزد شرکت ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط را بپردازد.

نمونه ای از تفاوت درگاه پرداخت های اصلی و واسط

فارسی ساز اعداد را ۲۰۰۰ تومان در نظر بگیرید. فرض کنید ما درگاه پرداخت اصلی داریم. پس این محصول را به شما ۲۰۰۰ تومان میفروشیم و از حساب شما دقیقاً ۲۰۰۰ تومان کسر میشود. بعداً سازمان امور مالیاتی از ما مثلاً ۱۰۰ تومان مالیات میگیرد. پس در واقع سود حاصل از فروش این محصول برای ما ۱۹۰۰ تومان خواهد بود. اما اگر درگاه پرداخت واسط داشتیم، ۲۰۰۰ تومان به حساب ما می آمد. ولی از حساب شما مبلغی بیشتر مثلا ۲۱۰۰ کسر میشد که در واقع ۱۰۰ تومان اضافه را شرکت ارائه دهنده درگاه پرداخت واسط به جیب میزد.

در نهایت سود ما به جای ۱۹۰۰ تومان (در زمان استفاده از درگاه پرداخت اصلی) ۲۰۰۰ تومان بود. در این صورت هیچ مالیاتی هم به هیچ سازمانی نمیدادیم. با استفاده از درگاه پرداخت اصلی ۱۰۰ تومان از سود ما کسر میشود اما حاضر به ضرر زدن به شما نیستیم. آیا این منصفانه است که به خاطر سود بیشتر خودمان، به مشتریان ضرر بزنیم؟

این دلایل ما را خیلی بیشتر ترغیب کرد تا فایل های دانلودی و آموزشهای پرقدرت تر و با کارایی بهتری را برای شما عزیزان فراهم کنیم. این موارد شامل کیت پک، گیم پلی پک، آنتی لگ، فارسی ساز اعداد و حروف و … می شود.

مزیت اصلی وبسایت شهر پچ

در واقع مزیت اصلی سایت شهر پچ این است که با دانلود محصولات ما از بروز مشکلات و سردرگمی هایی که معمولاً در خرید از سایر سایت های بازی با آن مواجهید برای همیشه خلاص می شوید.  حتی اگر به احتمال یک درصد هم به مشکلی برخوردید حتماً از ما پاسخی قانع کننده دریافت میکنید. ما دارای مجوز و درگاه پرداخت اصلی هستیم. مطمئن هستیم تنها با یکبار مشاهده و دانلود محصولات این سایت ادعای ما رو تأیید خواهید کرد.

اکنون درباره وبسایت شهر پچ اطلاعات کافی دریافت نمودید. پس می توانید با خیالی راحت تر به خرید و دانلود در فروشگاه و مطالب و محصولات رایگان ما اقدام نمایید. در خصوص مسائل فنی و پرسش و پاسخ با ادیتور ما در اینستاگرام در ارتباط باشید.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن